Dla firm

Wyjazdy i imprezy integracyjne

Potrafimy zamienić wyjazd firmowy w niezapomnianą przygodę! Zorganizujemy od A do Z imprezy integracyjne, które pomogą zacieśnić relacje i aktywnie spędzić czas. Wybieramy spośród najlepszych zagranicznych górskich ośrodków i dostosowujemy charakter podróży do uczestników. Pomagamy zrealizować rozmaite pomysły, uzupełniając je swoją wiedzą i doświadczeniem. Wycieczkę zorganizujemy kompleksowo: od komfortowego transportu spod bram firmy, przez nocleg, wyżywienie po dokładne zaplanowanie atrakcji.

Naszą specjalizacją są górskie podróże, dlatego nie może zabraknąć szkoleń narciarskich z wykwalifikowanymi trenerami i rozrywek na stoku. Dobrze będą się czuli zarówno doświadczeni narciarze jak i ci, dla których górskie przygody są nowością. Zadbamy też o to, aby zespół spędził miło wieczór. Do dyspozycji mamy zaplecze techniczne, dzięki któremu z łatwością zorganizujemy imprezę dla mniejszego grona pracowników jak i dla większych firm.

A wszystko okraszone humorem i przyjazną atmosferą. Na chleb ze smalcem, ogórki i inne smakołyki również znajdzie się miejsce. W końcu po atrakcjach na stoku nic nie smakuje lepiej jak pyszny, tradycyjny posiłek.

Wszystkie oferty tworzymy indywidualnie, dlatego z przyjemnością wysłuchamy, jakie są potrzeby firmy i opracujemy plan całego wyjazdu.