Biuro Podróży NJN Travel. zostało założone przez osoby, które z prawdziwą pasją podchodzą do tematu podróżowania. Swoją działalność biuro obejmuje zarówno turystyką wyjazdową, jak i przyjazdową.

Do założenia biura skłoniła nas między innymi wspólna pasja dotycząca narciarstwa. Dlatego właśnie na początek postanowiliśmy przygotować dla Państwa atrakcyjną ofertę wyjazdów narciarskich. W naszym katalogu znajdą się wyjazdy do stacji narciarskich w Austrii, Szwajcarii oraz Włoszech. Przy wszystkich wyjazdach autokarowych zapewniona będzie opieka instruktorów SITN PZN, z którymi będzie można bezpłatnie podnieść swoje umiejętności narciarskie.

Hitem sezonu będzie Tydzień Polsko – Włoski, organizowany w Dolomitach – Civetcie, który poza codzienną jazdą na nartach obfituje w wiele dodatkowych atrakcji.

Będziemy mieli również coś dla naszych najmłodszych narciarzy – wyjazdy z programem Na Narty z Juniorem, gdzie zapewnimy narciarskie szkolenia dla najmłodszych, a wieczorami animacje z polskojęzycznymi opiekunami.

Nazwa NJN Travel jest nawiązaniem do ostatnich Dni Polskich we Włoszech, podczas których z inspiracji artystów powstała inicjatywa założenia Klubu Sympatyków ( tzw. „partii”) pod nazwą „Narciarstwo Jest Najważniejsze” .

Nie zapomnijcie o nas również w sezonie letnim, w ofercie znajdą się wyjazdy m.in. do ciepłych krajów, zorganizowane oraz indywidualne.

Jako, że jesteśmy niewielkim biurem, każda z organizowanych przez nas imprez turystycznych jest tworzona bardzo starannie pod kątem indywidualnego klienta.

Liczymy również na sugestie z Państwa strony, aby przygotowywana oferta sprostała oczekiwaniom.

Zapraszamy!