O nas

Wspólna pasja narciarska NJN to skrót zasugerowany przez artystów występujących na naszych wyjazdach: „NARCIARSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE”. Oto co między innymi skłoniło nas do otworzenia biura podróży. Jeśli planujesz wyjątkowe wczasy w Austrii, Szwajcarii, Francji, Andorze czy Włoszech – w naszej ofercie na pewno znajdziesz dla siebie wyjazdy do wyjątkowych stacji narciarskich. Nie martw się, jeśli Twoje umiejętności wymagają poprawy – przy wszystkich wyjazdach autokarowych zapewniamy  opiekę instruktorów SITN PZN. Chętnie pomogą bezpłatnie podnieść umiejętności narciarskie uczestników wyjazdów.

Hitem sezonu jest Tydzień Polsko-Włoski organizowany co roku w Dolomitach – w
Civetcie – który poza codzienną jazdą na nartach obfituje w wiele dodatkowych atrakcji.

Drodzy rodzice! Mamy również coś dla najmłodszych narciarzy – wyjazdy z programem Na Narty z Juniorem , gdzie zapewniamy szkolenia dla najmłodszych. Wieczorami o opiekę i rozrywkę dla najmłodszych zadbają doświadczeni, polskojęzyczni opiekunowie.

Organizujemy wyjazdy dla osób indywidualnych oraz wyjazdy zorganizowane w dowolnych kierunkach.

Wyjazdy zorganizowane organizujemy z dojazdem autokarowym , samolotem z możliwością dowozu bagaży busem , lub z dojazdem własnym

NJN logo

Jako że jesteśmy niewielkim biurem, dokładamy starań, aby każda z organizowanych przez nas imprez turystycznych była starannie tworzona pod kątem indywidualnego klienta.

Liczymy również na sugestie, które z chęcią przyjmiemy, aby przygotowywana oferta zawsze mogła sprostać oczekiwaniom klientów.

Zapraszamy!