XV EDYCJA – 19.03-26.03.2023

TYDZIEŃ PRZYJAŹNI POLSKO WŁOSKIEJ

W czasie 7 dni uczestnicy wyjazdu mogą całkowicie oddać się świetnej zabawie i przede wszystkim, jeździe na nartach we wspaniałym towarzystwie. Na ten niezapomniany czas NJN Travel zabiera do Włoch najlepszych instruktorów narciarstwa PZN, którzy pomagają szkolić technikę jazdy uczestnikom imprezy – zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Pod ich okiem można też korzystać z codziennego treningu jazdy sportowej, co znakomicie przydaje się w rywalizacji sportowej na trasie slalomu giganta – tradycyjnego punktu wyjazdu. Na zwycięzców w kilku kategoriach czeka zawsze wiele atrakcyjnych nagród.

Wraz z uczestnikami, każdego roku do Civetty przyjeżdżają znani i lubiani polscy artyści estradowi. Artyści zapewniają doskonałą rozrywkę podczas wieczornych koncertów, co integruje grupę, daje możliwość lepszego poznania się i stwarza doskonałą atmosferę, która później procentuje podczas wspólnej jazdy na nartach oraz zabaw w górskich restauracjach na stokach narciarskich. Po takim wyjeździe pozostają wspaniałe wspomnienia i rodzi się chęć uczestniczenia w kolejnych wyjazdach oraz ciekawość tego, co jeszcze one przyniosą.

Hotele

Apartamenty

Program

Występy polskich artystów:

  • Artur Andrus z zespołem: Łukasz Borowiecki, Wojciech Stec

  • Czesław Jakubiec – śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

  • zespół BIBOBIT z Danielem Moszczyńskim – więcej informacji oraz nagrania z koncertów TUTAJ

    W poprzednich edycjach występowali m. in:
    Piwnica Pod Baranami, Skaldowie, Krzysztof Piasecki, Kuba Badach, Dorota Miśkiewicz, Ania Rusowicz,
    Tomasz Jachimek, Piotr Bałtroczyk, Jacek Wójcicki, Andrzej Sikorowski, Beata Rybotycka i inni

Szkolenie przez instruktorów SITN-PZN
Chęć jazdy z instruktorem należy zgłosić przed wyjazdem.


Osoby chętne do szkolenia w ramach oferty są przydzielane do grup w zależności od umiejętności. Dotyczy to również dzieci 3-12 lat. Osoby poczatkujace jak również dzieci mogą być szkolone 3 godz dziennie indywidualnie za dodatkową opłatą. Należy

Trening slalomu giganta:
Przez 5 dni jest całodzienny trening slalomu giganta z pomiarem czasu pod okiem instruktorów.

Zawody z nagrodami
Nagrody są nie tylko dla najszybszych

Konkurs na jazde w przebraniach
To też okazja na zdobycie nagrody i również swietna zabawa

Gra terenowa
Podczas jazdy na nartach trzeba zaliczyć różne zadania – to też będą nagrody

Apre’s ski z muzyką na żywo
W przedostatni dzień szaleństwa na nartach od godz. 14 występ zespołu BIBIBIT i rozdanie nagród przez prowadzącego Czesława Jakubca. Ostatnia kolejka zwożąca uczestników zabawy o 18.00

Tak się bawiliśmy w 2018!