24.01 – 01.02.2020

Obóz młodzieżowy

NASSFELD – HERMAGOR

(610 – 2200 m n.p.m. ) to wspaniały ośrodek narciarski w Karyntii, zaliczany do dziesiątki najlepszych w całej Austrii. Gęsta sieć tras i nowoczesne wyciągi mogą zachwycić najbardziej wymagających narciarzy. Tereny te obejmują ponad 110 km tras narciarskich i ponad 30 wyciągów, z których najbardziej znany jest Millenium Express o długości ponad 6000 m z najdłuższą kolejką gondolowa w Alpach. Tutaj znajdziesz wszystko, czego dusza narciarza zapragnie… a nawet o wiele więcej. Możesz na przykład wyskoczyć na nartach do Włoch albo spędzić cały dzień na stoku w promieniach słońca, przy niemal stuprocentowej gwarancji, że nie zabraknie śniegu! Dodatkowe niemałe atuty narciarskiego urlopu w Nassfeld to wyjątkowo słoneczne dni i wspaniała górska panorama, 25 schronisk narciarskich i górskich restauracji, największy słoneczny taras w Alpach, austriacka serdeczność i włoski luz, tereny do freeride’u, snowpark, The Snake, i trasy “ski movie”, bezpłatny internet na terenie narciarskim, 3 tereny do nauki jazdy na nartach dla dzieci, sanki, biegi narciarskie, skitouring, wędrówki na rakietach śnieżnych, oświetlone stoki

Wyciągi

16

9

5

Trasy  Razem: 110 km

Łatwe: 30 km

Średnie: 69 km

Trudne: 11 km

Jugendsporthotel Leitner

młodzieżowy hotel sportowy, położony w miejscowości Tröpolach, w znakomitym ośrodku narciarskim Nassfeld.  Obiekt prowadzony od 30 lat oferuje w trakcie wczasów zarówno letnich jak i zimowych, wspaniały i urozmaicony pobyt dla młodzieży jak i opiekunów. Hotel oferuje swoim gościom nowocześnie wyposażony obiekt sportowy z urozmaiconym programem sportowym i rekreacyjnym, oraz urozmaiconą kuchnię. Dodatkowo na każdym piętrze zlokalizowany jest duży salon gdzie można wspólnie spędzać czas. Hotelowa restauracja oferuje wyżywienie 3 razy dziennie. Śniadanie w formie bufetu, suchy lunch na stok oraz obiadokolacje serwowane do stolika. Do dyspozycji gości: duża hala sportowa, trzy boiska sportowe o wymiarach 15x 36 metrów dla fanów siatkówki, piłki ręcznej, koszykówki oraz piłki nożnej, pokój wspólny ze sprzętem multimedialnym wyposażony w duży ekran, system wideo, DVD i muzyczny. Dodatkowo goście mogą korzystać z piłkarzyków, gier planszowych i karcianych, sali dyskotekowej.

Pokoje: komfortowe pokoje, dostosowane do potrzeb gości. Pokoje młodzieżowe posiadają od 6 – 7 łóżek. W ofercie znajdują się również pokoje dwu i trzy osobowe o powierzchni 20m2. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę z WC i prysznice lub wanną. Ogrzewanie podłogowe zapewnia przyjemny klimat w pomieszczeniu.

24.01 – 01.02.2020

OBÓZ:

Do 7 lat: 475 €

Do 16 lat: 590 €

Do 18 lat: 615 €

 

Osoby dorosłe: 730 €

 

 Cena zawiera:

– 7 noclegów w pokojach wieloosobowych

– wyżywieniem 2 x dziennie (śniadania, suchy prowiant na stok, obiadokolacje)

– przejazd autokarem klasy LUX (WC, video, barek)

– karnet narciarski 6 dniowy NASSFELD

– ubezpieczenie narciarskie KL 20.000€, NNW 30.000zł, bagaż 1.200zł

– opieka pilota-rezydenta, opieka kadry instruktorskiej

– podatek turystyczny (local tax)

– szkolenie narciarskie

– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

 

Cena nie zawiera:

– ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (OC 50.000€): + 10€ / os

 

REZERWACJA pod adresem biuro@njntravel.pl, w biurze lub pod telefonem 12 358 97 83

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *