fbpx

16.03 – 24.03.2019

W czasie 7 dni uczestnicy wyjazdu mogą całkowicie oddać się świetnej zabawie i przede wszystkim, jeździe na nartach we wspaniałym towarzystwie. Na ten niezapomniany czas NJN Travel zabiera do Włoch najlepszych instruktorów narciarstwa PZN, którzy pomagają szkolić technikę jazdy uczestnikom imprezy – zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Pod ich okiem można też korzystać z codziennego treningu jazdy sportowej, co znakomicie przydaje się w rywalizacji sportowej na trasie slalomu giganta – tradycyjnego punktu wyjazdu. Na zwycięzców w kilku kategoriach czeka zawsze wiele atrakcyjnych nagród.

NJN Travel w czasie pobytu umożliwia uczestnikom nieodpłatne przetestowanie nart różnych firm – jest to doskonały sposób na dobranie dla siebie najbardziej odpowiadającego sprzętu. Wraz z uczestnikami, każdego roku do Civetty przyjeżdżają znani i lubiani polscy artyści estradowi. Artyści zapewniają doskonałą rozrywkę podczas wieczornych koncertów, co integruje grupę, daje możliwość lepszego poznania się i stwarza doskonałą atmosferę, która później procentuje podczas wspólnej jazdy na nartach oraz zabaw w górskich restauracjach na stokach narciarskich. Po takim wyjeździe pozostają wspaniałe wspomnienia i rodzi się chęć uczestniczenia w kolejnych wyjazdach oraz ciekawość tego, co jeszcze one przyniosą.

Występy polskich artystów:

ANIA RUSOWICZ,

MAREK NAPIÓRKOWSKI & KRZYSZTOF NAPIÓRKOWSKI,

WOJCIECH STEC,

DANIEL MOSZCZYŃSKI,

ANIA SMOŁOWIK

 

WYJAZDY AUTOKARÓW: Warszawa, Lublin, Kielce, Kraków, Katowice

Termin: 16.03 – 24.03.2019

Cena zawiera:

 • 7 noclegów w pokoju dwu osobowym (przy dojeździe autokarowym powrót w sobotę po obiadokolacji)
 • wyżywienie 2 x dziennie (śniadanie i obiadokolacja)
 • dojazd autokarem klasy LUX (WC, video, barek, klimatyzacja) – Warszawa, Lublin, Kielce, Kraków, Katowice
 • karnet narciarski 6 dni SKI CIVETTA
 • opieka pilota-rezydenta
 • instruktor SITN PZN do dyspozycji grupy
 • ubezpieczenie narciarskie KL 20 000 euro, NNW 15000 zł, bagaż 1200 zł
 • wszystkie atrakcje objęte programem
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Dodatkowo płatne:

 • ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC do 50000 euro): + 10 EUR
 • taksa klimatyczna
 • dopłata do pokoju jedno osobowego (ograniczona liczba)
 • wyżywienia przy zakwaterowaniu w apartamentach

Ramowy program wyjazdu

Dzień 1 – 16.03.2019 – sobota; wyjazd w godzinach popołudniowych (Kraków 20:00)
Dzień 2 – 17.03.2019 – niedziela; przyjazd do hotelu i zakwaterowanie ok. 15:00
Dzień 3 – 8 – poniedziałek- sobota – jazda na nartach, uczestnictwo w programie Tygodnia Polsko-Włoskiego
Dzień 8 – sobota – 23.03.2019 – jazda na nartach, wieczorem wykwaterowanie, obiadokolacja i wyjazd w kierunku Polski
Dzień 9 – niedziela – 24.03.2019 – przyjazd do Polski (ok. 12:00 Kraków)

UWAGA: zniżki dla dzieci i młodzieży przysługują przy 2 osobach pełnopłatnych w pokoju

W cenie wyjazdu:

 • występy polskich artystów:
 • trening jazdy sportowej na tyczkach
 • nocna jazda w Zoldo
 • gra terenowa na nartach na całym terenie Civetty
 • zawody: slalom gigant, nagrody w dwóch kategoriach: dla najszybszych, oraz dla z najbliższym czasem wyliczonym
 • jazda w przebraniach, tegoroczny temat: „BLACK & WHITE”
 • codzienne imprezy w restauracjach na stokach narciarskich podczas lunchu
 • program Narty z Juniorem: opieka nad dziećmi na nartach przez instruktorów

 

  Hotel Alla Posta
BRAK MIEJSC

 

 Sporthotel Europa
BRAK MIEJSC

 

Hotel Adriana
Włochy

 

Hotel Coldai
BRAK MIEJSC

 

Hotel Nigritella
BRAK MIEJSC

 

Hotel La Montanina
Włochy

 

Hotel Monte Civetta
BRAK MIEJSC

 


Marek Napiórkowski & Krzysztof Napiórkowski

Dwóch charyzmatycznych artystów, których wspólnym mianownikiem jest nie tylko muzyka, ale również nazwisko, które w obu przypadkach stanowi silną i rozpoznawalną markę. Ich duet to niebanalne i starannie dobrane utwory zaśpiewane przy akompaniamencie fortepianu przez Krzysztofa Napiórkowskiego, zestawione z charakterystycznym brzmieniem mistrza polskiej gitary jazzowej – Marka Napiórkowskiego.

Marek Napiórkowski – gitary
Krzysztof Napiórkowski – fortepian, śpiew

Marek Napiórkowski jest czołowym polskim gitarzystą i kompozytorem. Od początku swojej kariery pojawia się na szczytach polskich rankingów, a nieprzerwanie od 2012 roku, głosami czytelników Jazz Forum, wybierany jest Jazzowym Gitarzystą Roku. Doceniany przez branżę i krytykę  – dziesięciokrotnie nominowany do prestiżowej Nagrody Muzycznej FRYDERYK w kategoriach Jazzowy Muzyk Roku oraz Jazzowy Album Roku. Laureat nagrody Mateusze Trójki 2018 za album „WAW-NYC”. Nagrał ponad 150 płyt z różnymi wykonawcami. Na szczególną uwagę zasługują albumy sygnowane jego nazwiskiem: „Szukaj w snach” (2018), „WAW-NYC” (2017), „Sextet – Trójka Live” (2016), „Celuloid” (2015), „UP!” (2013), „KonKubiNap” (2011), „Wolno” (2007, złota płyta), „Nap” (2005). Na jego płytach zagrali m. in. Chris Potter, Clarence Penn, Grégoire Maret, Mino Cinelu, Manuel Valera, Anna Maria Jopek, Leszek Możdżer, Adam Pierończyk. Jego muzyka zabrzmiała dotychczas w spektaklach teatralnych Adama Sajnuka i Leny Frankiewicz, a w 2018 zadebiutował jako kompozytor muzyki filmowej, będąc autorem ścieżki dźwiękowej do filmu „Miłość i puste słowa” w reżyserii Małgorzaty Imielskiej. Od grudnia 2017 roku prowadzi autorską audycję „Dźwięki nieoczywiste” na antenie radia Chilli Zet. Spośród muzyków, z którymi grał i nagrywał, warto wymienić takie postaci, jak: Tomasz Stańko, Adam Holzman, Marcus Miller, Hadrien Feraud, Sugar Blue, Henryk Miśkiewicz, Janusz Muniak, Tomasz Szukalski, Jan Ptaszyn Wróblewski, a także Pat Metheny, Richard Bona, Ivan Lins, Dhafer Youssef, Gonzalo Rubalcaba. Koncertował w Japonii, USA, Meksyku, Brazylii, Kanadzie, Indonezji, Chinach, Rosji i większości krajów Europy.

www.mareknapiorkowski.com

Krzysztof Napiórkowski swobodnie sięga po różne stylistyki, których wspólnym mianownikiem są wyważone, bogate kompozycje, a także pełne dystansu do świata poetyckie teksty piosenek. 
Autor albumów solowych: Introspekcja (2008), Drugi oddech (2012) i Ziemie obiecane (2014), 10 X Twardowski (2016), SEMI ELECTRIC (2018)prezentowanych w plebiscytach najlepszych płyt i utworów oraz list przebojów. Współtwórca i solista płyty Granie Herberta (2008). Twórczość Krzysztofa Napiórkowskiego wykorzystano m.in w filmie „Prezent” (reż. Dominika Długokęcka) oraz w serialu „Prawo Agaty”(TVN). Zdobył kilkanaście nagród na największych festiwalach twórczości studenckiej, m. in. na Spotkaniach Zamkowych w Olsztynie (2005), Poetyckiej Dolinie w Warszawie (2006), OPPP w Oleśnie Śląskim (2006), Bazuna w Elblągu (2006), Wieczorne Nastroje (2006) i wielu innych. Od ponad 15 lat koncertuje i nagrywa w kraju i za granicą. Brał udział w kilkudziesięciu projektach z udziałem znakomitych muzyków, w setkach koncertów, wielu programach telewizyjnych i radiowych, a także współpracował podczas prac nad albumami innych wykonawców jako autor i wykonawca.

www.krzysztofnapiorkowski.pl

Ania Rusowicz tydzień przyjaźni polsko włoskiejAnia Rusowicz

Lata 60-te i 70-te jak pokazuje historia nigdy nie wyjdą z mody, z tych dwóch doskonałych dekad można garściami czerpać inspiracje , a dodając do tego nutę nowoczesności tworzą się nowe trendy i style czyli muzyka vintage’owa w nowoczesnym wydaniu.
Ania Rusowicz – polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK , kompozytorka, tekściarka ale przede wszystkim osoba która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60tych i 70tych w Polsce, nagrywając 4 płyty płyty w stylu retro, z których dwie okryły się statusem „złotych”. Koncerty w Polsce i zagranicą, programy, sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem i smakiem a kierowane są do odbiorcy nietuzinkowego i wymagającego. W roku 2015 wystąpiła na Przystanku Woodstock na którym stworzyła projekt Flower Power zarejestrowany i wydany na dvd.  W roku 2016 wokalistka wystąpiła w hicie kinowym pt.’’Sztuka kochania” a piosenka „W co mam wierzyć’’ w jej wykonaniu długo utrzymywała się na listach przebojów. Ostatnio ukazał się jej alter album pt. niXes który świadczy o wielowymiarowości twórczości Artystki. Występowała i nagrywała z takimi Artystami jak Wojtek Mazolewski, Organek czy zespół Raz Dwa Trzy.  Działalność Ani nie ogranicza się wyłącznie do występów scenicznych, z zawodu wokalistka jest psychologiem- prowadzi warsztaty z „psychologii sceny”.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *